Vyzdvihnutie balíčkov v Poprade na pobočke BILLA Slovensko

Svoj štartový balíček si môžete vyzdvihnúť už od štvrtku (29.6.) do piatku (30.6.) na pobočke Billa Slovensko na ulici Jiriho Wolkera v Poprade od 14:00-19:00 v stánku HYBSA! V deň podujatia, v sobotu 1.7. si balíček môžete vydvihnúť už priamo na mieste pred AQUA CITY POPRAD v stane "Registrácia". Nezabudnite na "prehlásenie o zdravotnom stave" a "súhlas so spracovaním osobných údajov"

Už len 4 dni!

Aby si si mohol vyzdvihnúť štartový balíček, potrebuješ vyplniť 2 tlačivá!

K vyzdvihnutiu štartového balíčku si nezabudni doniesť tieto vyplnené tlačivá

  Prehlásenie o zdravotnom stave a súhlas so spracovaním osobných údajov

2€ z každého štartovného je venované Nadácií Markíza

Váš obľúbený projekt CRAZY COLORS nie je iba o zábave ale aj o pomoci pre tých, ktorí to potrebujú. Preto 2€ z každého štartovného venuje projekt CRAZY COLORS Nadácií Markíza a to konkrétne na detské onkologické centrum Kramáre. Prihláste sa už dnes na 2.ročník najbláznivejšieho behu na Slovensku CRAZY COLORS a pomôžte tým, ktorí to skutočne potrebujú.

Stretneme sa v 5.slovenských mestách

Druhý ročník bláznivého farebného behu CRAZY COLORS tento rok zavíta do 5 slovenských miest. Stretneme sa 13.mája v Bratislave, 27.mája v Prešove, 4.júna vo Zvolene, 1.júla v Poprade a 2.septembra v Žiline. Tešíme sa na celé Slovensko. A pamätaj:" Run and be Happy" :-)

Bežíme len 4km farebnej trasy

Novinkou tohto ročného CRAZY COLORS je určite aj fakt, že už to nebude 5km ale iba 4km farebná trasa. Počet farebných zón stále ostáva. Prvé tri ťa obsypú na trati a posledná v cieli. To bude farieb !

Mapa zázemia CRAZY COLORS v Bratislave

Nezabudni si pozorne naštudovať mapu zázemia CRAZY COLORS v BRATISLAVE, aby si vedel, kde a čo všetko môžeš počas podujatia nájsť. Pripravené budú partnerské stánky so zaujímavými aktivitami, občerstvenie, súťaže, detská zóna, samozrejme šatne, kde sa môžeš prezliect a čistiaca "cleaning"zóna, kde sa po behu môžeš ofúkať. Bližší náhľad mapy nájdeš tu.

Už si počul o HYBSA SLOVENSKO?

Novinkou CRAZY COLORS 2017 je aj jedinečné celodenné športovo- zábavné podujatie HYB SA SLOVENSKO pod hlavičkou Nadácie Markíza. Projekt je súčasťou tohtoročného CRAZY COLORS, čo znamená že všade kde budu lietať bláznivé farby, tam sa bude počas dňa hýbať celé Slovensko. Viac si prečítaj tu

Tvoj bláznivý štartový balíček CRAZY COLORS

Každý účastník CRAZY COLORS získa pri prezentácií štýlový štartový balíček plný prekvapení. Čisto biele tričko, ktoré dlho neostane bielym, multifunkčná bandana, štartové číslo a balíček farby. V cieli na každého účastníka čaká jedinečná zlatá medaila ako spomienka na bláznivý beh plný farieb! Neváhaj a registruj sa už dnes.

CRAZY COLORS súčasťou projektu HYBSA

Televízia Markíza v spolupráci so spoločnosťou Be Cool a partnerom projektu BILLA Slovensko predstavujú výnimočný projekt pre celú rodinu - HÝBSA Slovensko, ktorého súčasťou tento rok  bude aj CRAZY COLORS 2017. Viac informácie o projekte HÝBSA Slovensko nájdete tu